Hakkımda

Ben Serkan Emir.

Şirketim Academy aracılığı ile

  1. Liderlik,
  2. Girişimcilik,
  3. İletişim, Beden Dili ve İmaj Yönetimi,
  4. İnsan Kaynakları

alanlarında eğitimler ve danışmanlıklar veriyorum. Academy çatısı altında 63 ilde, 600’den fazla kuruma (Fortune 500’den 21 şirket), 90.000’den fazla kişiye eğitim verme fırsatım oldu. Genel katılıma açık eğitimlerimi takip etmek için Academy Etkinlikler sayfasını ara ara yoklayabilir, bültene üye olabilirsiniz.

Startuplar ile çalışmaktan büyük keyif alıyorum. Sizin de parlak bir fikriniz var ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bana danışabilir, iş modelinizi, beyin fırtınası toplantıları ile stratejilerinizi birlikte çıkarabiliriz.

Kurumlardan, STK’lardan ve üniversite kulüplerinden gelen talepler doğrultusunda konferanslarda bilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum.

İletişim Seçenekleri

Zamanımın büyük bir bölümünü işime ayırıyorum. Dolayısıyla sizin e-postalarınıza geç dönersem bunun şahsınızla ilgili olmadığını bilin lütfen.

Benimle burayı tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Burada önemli bir dipnot iletmek isterim; e-posta gönderme tarihinizden en geç 1 hafta sonra spam/gereksiz/junk kutusuna da bakınız lütfen. Genellikle en geç 3 gün içerisinde e-postalarınızı yanıtlamaya çalışıyorum (istisna olabilir). Yanıtım belirttiğim klasörlere düşmüş olabilir, dikkat!

İnandığınız ve benim de inanacağım bir proje olursa sizinle ortak olabilirim. Birlikte başlayabilir ya da sonradan dahil olabilirim. Uzun bir detay olmadan ana hatları ile bana iş modelinizi ve ihtiyaç duyduğunuz desteği/destek türünü aktarabilirsiniz. Ne kadar net olursanız o kadar hızlı netice alırız!

Aşağıdaki Konularda Size Yardımcı Olamam

  • Ödevleriniz, tezleriniz.
  • E-posta üstünden bedava danışmanlık talepleri (e-posta aracılığı ile genel bilgi paylaşabilir, fikrimi alabilir ve sonrasında randevulaşarak danışmanlık alabilirsiniz.)